Cante Kopshti + Coloring Minions- 17 Mc

NOL0310

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Çante per femije me ngjyre te verdhe.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per kopesht.

Me personazhin e dashur te femijeve Minions.

Me dy rripa e vegjel ngjyre bojqiell.

Xhepi i jashtem i cantes mund te hiqet dhe te perdoret me vete si nje kulete.

Bashke me canten perfshihen nje liber per ngjyrosje me Minions si dhe dy pako me bojra.

E perehatshem dhe mjaft praktike per shpinen e femijes tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: