ER0137

Clementoni Loder Scu + Shiko, Shiko Në Rrugë

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti me formuese dhe librin "Shiko, shiko... ne rruge".

Nje autobus shkolle me ngjyra, e mbushur me 10 formuese dhe 2 personazhe (qenushi dhe derrkuci). Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar tek femijet perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Me figura plot ngjyra dhe me mozaike, libri i veçante "Shiko, shiko... ne rruge" i ndihmon vogelushet te mesojne fjalet e para dhe zhvillon aftesite e tyre ndervepruese.

Te pershtatshme per femijet e moshes 10-24 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: