ER0136

Clementoni Loder Gli Animali Tocca E Impara Baby + Shëtitje Në Pyll

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set i cili do ti prezantoje femijeve kafshet e para.

Seti permban kafshet "Prek dhe meso" si dhe librin "Shetitje ne pyll".

Kafshet me simpatike per femijet e vegjel nga Clementoni. Jane krijuar per te stimuluar zhvillimin ndijor te shqisave tek te vegjlit, ne saje te pelhurave te vendosura ne siperfaqet e kafsheve duke iu afruar gezofit te tyre.

Libri permban dy aventura fantastike tripërmasore me Pop - up, ku do të takoni pulëbardhën bukuroshe dhe rosakun Jon.

Te pershtatshme per femijet e moshes mbi 6 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: