ER0135

Clementoni Loder Happy Farm Baby Clemmy + Këngët E Fermës

Leke 3,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti i duhur per te vegjlit tuaj.

Seti permban formueset dhe librin me perrallezen me tinguj.

Formueset me 45 pjese "Ferma e gezuar" me ngjyra dhe me forma kafshesh do te terheqin vemendjen e femijeve dhe do ti bejne ate te jene me te perqendruar dhe te vemendshem.

E vecanta e setit eshte libri "Kenget e fermes", i cili pervac perralles do ti mesoje femijeve edhe tinguj te ndryshem.

Te pershtatshme per femijet e moshes 6-18 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: