ER0134

Clementoni Loder Happy Animals Clemmy + Një Surprizë E Këndshme

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti i duhur per te vegjlit tuaj.

Seti permban formueset dhe librin me perrallezen me tinguj.

Formueset "Kafshet e lumtura" me ngjyra dhe me forma kafshesh do te terheqin vemendjen e femijeve dhe do ti bejne ate te jene me te perqendruar dhe te vemendshem.

E vecanta e setit eshte libri "Nje surprize e kendshme", i cili pervac perralles do ti mesoje femijeve edhe kater tinguj te ndryshem.

Te pershtatshme per femijet e moshes 6-18 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: