Cover 6/6S iphone Shfaq më të madhe

Cover 6/6S iphone

BIL0026

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kase per telefon iPhone 6/ 6S.

Mbroni telefonin nga goditjet dhe gervishtjet.

Kasa mbulon edhe cepet e telefonit duke siguruar nje mbrojtje te plote te tij.

Dizenjo e vecante e cila mund te pershtatet mjaft mire me adhurueset e fashionit.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: