Çfarë thotë arkeologjia për popujt indoevropianë Shfaq më të madhe

Çfarë thotë arkeologjia për popujt indoevropianë

BD0437

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Libri i Pedro Bosch Gimperës merret me njërin nga problemet

më të ndërlikuara të kërkimeve historike:

me prejardhjen dhe formimin e popujve të cilët përmblidhen me emërtimin "indoeuropianë".

312 faqe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: