Ulje çmimi! Cante laptopi Intex Power 1045 Shfaq më të madhe

EA0210

Cante laptopi Intex Power 1045

Leke 2,990

-Leke 500

Leke 3,490 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante shpine per laptop dhe notebook.

Permasa deri ne 15.6"

Xhepa me hapsire ideuar per te mbajtur te gjithe aksesoret e duhur.

Material rezisten najlon.

Ngjyra e zeze.

Premasat: Lartesi 45 x Gjatesi 30 x Gjeresi 13 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: