Cante laptopi Intex Nature 1042 Shfaq më të madhe

EA0211

Cante laptopi Intex Nature 1042

Leke 3,490

Detajet

Cante shpine per laptop dhe notebook.

Permasa deri ne 15.6"

Xhepa me hapsire ideuar per te mbajtur te gjithe aksesoret e duhur.

Material rezisten najlon.

Ngjyra e zeze.

Permasat: Lartesi 44 x Gjatesi 30  x Gjeresi 15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: