Cante laptopi Intex Nature 1042 Shfaq më të madhe

Cante laptopi Intex Nature 1042

EA0211

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante shpine per laptop dhe notebook.

Permasa deri ne 15.6"

Xhepa me hapsire ideuar per te mbajtur te gjithe aksesoret e duhur.

Material rezisten najlon.

Ngjyra e zeze.

Permasat: Lartesi 44 x Gjatesi 30  x Gjeresi 15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: