LF0180

Mbajtese kripe/piperi "Lepurushat"

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni ciftin e ri me nje dhurate si kjo.

Mbajtese kripe dhe piperi ne forme lepurushash.

Nje detaj pikand dhe ngacmues per te sapo martuarit.

Material porcelani.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: