LF0183

Mbajtese lapsash si shalqi

Leke 2,900

Detajet

Nese po kerkoni nje mbajtese speciale per kancelatite tuaja apo make upin

atehere e keni gjetur.

Kjo mbajtese lapsash jo vetem ka formen si shalqi por edhe aromen e ka te tille.

Shtoji pak fantazi perditshmerise tende dhe mendoje si alternative dhurate

per miqte e dashuruar pas natyres.

Permasat: 23 x 12 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: