Bllok shenimesh “Notes to mySelf” Shfaq më të madhe

LF0182

Bllok shenimesh “Notes to mySelf”

Leke 1,500

Detajet

Ngjyros cdo dite me nja nje shenim per veten tende.

Ky bllok shenimesh dhe mesazhesh do ju organizoje jeten ne menyren me argetuese.

Nje dhurate ideale per tipat "nerd".

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: