LF0184

Set me 5 blloqe “Retro mood”

Leke 2,500

Detajet

Nese po kerkoni nje dhurate ndryshe per miqte te cilet kane shume per te thene,

ne ju sugjerojme setin me 5 blloqe retro.

Secili nga blloqet eshte konceptuar me nje ngjyre te ndryshme dhe me nje fraze frymezuese:

"be yourself, see your friends, daydream, feel good, love life".

Permasat e paketimit: 110 x 60 x 155 mm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: