Prestashop Modules

Mansheta Germa B

BIL0213

Leke 1,380

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mansheta metalike me ngjyre te zeze

Dizenjo germen B ne fushen e zeze

Me forme te rrumbullaketa

Nje dhurate ideale per te gjithe ata qe pelqejne finesen dhe jane elegant.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: