WCA0009

Makine e Zeze Mat AMG

Leke 41,990

Detajet

Makine me ngjyre te zeze AMG mat per femije

Me bateri 12 V ajo do te garantoje kenaqesine maksimale te femijes ne udhetim

E sigurte dhe mjaft praktike, lejon prinderit qe te kontrollojne makinen ne distance prej 2.4GHz

E pershtatshme per femije 2-4  vjec, kryesisht djem deri ne 29 kg

Me sedilje lekure PU me ngjyre te zeze

Vend per MP3 Audio, Input, USB per muzike ne makine

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: