Set Peshkimi Shkop + Cikrik i Madh

VP0019

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set peshkimi i cili permban: Shkop + cikrik te madh + filispanje

Shkop peshkimi bashke me nje cikrik te madh dhe filispanjen e nevojeshme ne peshkim.

Ju kursen hapsire dhe eshte shume i lehte per tu transportuar.

Rezistent dhe funksional.

Cikriku ben levizje te shpejta dhe te lirshme.

Kapaciteti mbledhes:

- filispanje Ø 0.30mm / 260m

- filispanje Ø 0.40mm / 140m

- filispanje Ø 0.50mm/ 100m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: