Skuter Balancues 6.5" + BLluetooth + Pult

Leke 18,990

-Leke 7,000

Leke 25,990 pa TVSH

Detajet

Skuteri me 2 dy rrota 6.5" i cili vetbalancohet, dhe kontrollohet lehtesisht. I pershtatshem per distanca te shkurtra, duke ju kursyer lodhjen e te ecurit.

Me boks bluetooth per te degjuar muzike nga telefoni juaj dhe gjithashtu me pult i cili ndez dhe fik skuterin.

Me drita LED te cilat ndryshojne ngjyre gjate levizjes.

Kjo pajisje eshte krijuar per t'ju lehtesuar levizjen e perditshme ne pune apo shtepi dhe duhet shume pak kohe per ta mesuar. Fillon levizjen thjesht duke ushtruar presion me kembet. Ka dy sesnsore ne forme pedaleje, te cilat kontrollohen me te dyja kembet per t'u kthyer lehtesisht, rrotullim ne vend, levizje perpara dhe frenim i bute.

Eshte i sigurt dhe lehtesisht i perdorshem. Mund te levizni dhe te rrotulloheni ne hapesira shume te vogla. Gjithashtu mund te rrotulloheni 360 grade ne vend.

-Balancim i dyfishte i teknologjise se larte, sensor graviteti dhe xhiroskop, shume e lehte per t'u perdorur thjesht duke leviizur peshen e trupit mund te levizni para, te ecni mbrapa, majtas, djathtas dhe te rrotulloheni 360 grade ne nje vend.

-Punon me bateri te rikarikueshme
-Rrota te gomuara te cilesise se larte, te pershtatshme per cdo lloj terreni
-Pedale te gomuara qe sherbejne si sensor.
-Kapaciteti i baterise: 4400mAh
-Me 1 karikim te plote mund te pershkruaj 15km deri 20km (ndikon pesha e perdoruesit, gjendja e rruges etj)
-Fuqia e motorit: 2 x 250W
-Shpejtesia maksimale: 10-12km ne ore
-Pesha maksimale qe mban: afersisht 100kg
-Pesha e pajisjes: 12kg
-Kendi qe ngjit: nga 15°-30° (varet nga pesha e perdoruesit)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: