Makine Sportive per Femije e Bardhe HL-1038

Leke 34,990

Detajet

Makine Sportive per Femije e Bardhe HL-1038

Makine sportive per femije, modeli HEB-1188.

Gezojini te vegjlit tuaj me nje dhurate te tille, per nje argetim pa fund.

Makina eshte e pershtatshme per femije te moshave 1-6 vjec me peshe deri ne 25 kg.

Shpejtesia e makines eshte 3-7km/h.

Me bateri 6V/ 4.5x2 mAh

Makina eshte me permasa 120x64.5x31cm dhe peshe 13kg.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: