Clementoni Loder Gli Animali Tocca e Impara Baby

NOL0017

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kafshet me simpatike per femijet e vegjel, Clementoni.

Kafshet jane plastike jane me ngjyra te ndryshme te forta per te terhequr vemendjen e femijes.

Material i bute dhe i pademshen, nuk jane toksike dhe jo aromatike. Lahen lehtesisht.

Jane krijuar per te stimuluar zhvillimin ndijor te shqisave tek te vegjlit, ne saje te pelhurave te vendosura ne siperfaqet e kafsheve duke iu afruar gezofit te tyre.

Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Te pershtatshme per femijet e moshes mbi 6 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: