NOL0015

Clementoni Loder Gilberto il Camion Dei Pompieri Baby

Leke 4,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kamioni i zjarrfikesit Gilberto, flet kendon dhe thote vjersha argetuese. 

Nje loder elektronike edukuese, me ane te se ciles femija meson shkronjat, numrat, format dhe ngjyrat ne anglisht apo italisht. 

Po te rrotulloni cilindrin e bardhe, Gilberto do flase dhe do kendoje kenge gazmore. 

Po te rrotulloni pjesen e verdhe mbi kamion femija do mund te degjoje fraza gazmore, tinguj dhe melodi. 

I pershtatshem per femije te moshes 9 deri ne 36 muaj. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: