Clementoni Loder Scu

NOL0014

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Formuese me ngjyra per femijet e vegjel, Clementoni.

Nje autobus shkolle me ngjyra, e mbushur me 10 formuese dhe 2 personazhe (qenushi dhe derrkuci).

Formueset jane me ngjyra te ndryshme te forta per te terhequr vemendjen e femijes.

Material i bute dhe i pademshen, nuk jane toksike dhe jo aromatike. Lahen lehtesisht.

Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Keto lodra gjithashtu do te nxisin edhe imagjinaten e femijes suaj.

Te pershtatshme per femijet e moshes 10-24 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: