NOL0008

Clementoni Loder Mickey Stacking Rings Disney Baby

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje loje e vecante me unaza, e markes Clementoni.

Nje loje klasike qe nuk duhet te mungoje ne grumbullin e lodrave.

Me ngjyra te forta per te terhequr vemendjen

Kjo ben te mundur stimulimin ne perceptimin e ngjyrave dhe te fomave.

Kjo loje gjithashtu ndihmon ne zhvillimin e aftesive grumbulluese dhe renditese te femijes.

E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh.

Materiali plastike e pademshme.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: