Clementoni Loder Fun Building Clemmy Shfaq më të madhe

NOL0003

Clementoni Loder Fun Building Clemmy

Leke 2,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Formuese me ngjyra per femijet e vegjel, Clementoni.

Paketimi permban 40 formuese dhe personazhe.

Formueset jane me ngjyra te ndryshme te forta per te terhequr vemendjen e femijes.

Material i bute dhe i pademshen, nuk jane toksike dhe jo aromatike. Lahen lehtesisht.

Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Keto lodra gjithashtu do te nxisin edhe imagjinaten e femijes suaj.

Te pershtatshme per femijet e moshes mbi 18 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: