BSS0058

Samsung Gear Fit2 Mates Aktiviteti

Leke 18,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Permbushni qellimet tuaja fizike me Samsung Gear Fit2. Sistemi i tij inteligjent lejon qe te merrni njoftime apo t'u pergjigjeni telfonatave nga smarphonet Android ose iOS kompatibel me Gear Fit2, dhe ekrani i tij i harkuar e ben me te thjeshte monitorimin e aktivitet fizik. Mund te nderroni muziken direkt nga ora dhe te degjoni kenget tuaja te preferuara gjate palestres apo aktiviteteve te tjera fizike.

Kompatibel me Android dhe iOS
Samsung Gear Fit2 eshte kompatibel me smartphonet Android apo iOS. Kompatibel me smartphonet qe disponojne Bluetooth, kane Sistem Operativ Android 4.4 ose me te ri dhe kane te pakten 1.5GB RAM. Gjithashtu me Iphone 5 ose model me te ri me sistem iOS 9.0 ose me te ri. Jo te gjitha funksionet e ores jane te disponueshme per sistemin operativ iOS ndryshe nga sistemi operativ Android.

Rrip i rregullueshem
Pershtatet sipas kycit te dores me perimeter nga 12.5cm deri 17cm

Ekran me madhesi 1.5" Super AMOLED
Ekrani i harkuar Super AMOLED me ngjyra te ndezura ben te mundur qe te ndiqni aktivitetin fizik ne drite te forte apo erresire.

GPS i integruar
Nuke keni nevoje per smartofnin tuaj me vete gjate vrapit, Gear Fit2 regjistron distancen e pershkruar nepermjet GPS-it.

Njohje automatike e aktivitetit fizik.
Automatikisht njeh tipin e aktivitetit fizik qe po kryeni, vrap, biciklete, ushtrime fizike apo aktivitete te tjera.

Njoftime inteligjente
Merrni njoftime nga aplikacionet tuaja te preferuara dhe mund t'u pergjigjeni telefonatave, mesazheve etj, pa patur nevoje te perdorni telefonin tuaj.

Luajtes muzike
Ruani muziken tuaj te preferuar ne Gear Fit2 ose lidhuni me Spotify per te degjuar miliona kenge te ndryshme.

Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit.
Certifikuar IP68 ndaj ujit, goditjeve dhe pluhuri. Rzistent deri ne 1.5 metra thellesi.

Bateri Litium-Ioni 200mAh
Mundeson deri ne 3-4 dite pune me nje karikim te plote

Shenim: Produkti i ri (i paperdorur), por vjen pa kuti.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: