Roboti Cyber Clementoni

NOL0098

Leke 6,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Argetohu dhe meso me Clementoni.

Per te apasionuarit e teknologjise vjen ky set te cilin duhet ta keni patjeter. Nje robot per tu ndertuar nga vete ju, i pajisur me bluetooth dhe 4 modalitete loje.

Mjafton te shkarkosh ne tablet ose kompjuter aplikacionin falas te zhvilluar nga Clementoni dhe mund te programosh te gjitha levizjet e robotit, efektet e dritave dhe efektet e tingujve.

Kliko ketu 

Fale tabletit apo kompjuterit do mund te vizualizosh te gjitha levizjet qe programuar dhe te ndryshosh cfare te duash per te patur paraprakisht se si do te levize roboti. Telefomantoje si te duash.

Ne manual gjithashtu do te mund te gjeni plot informacione shkencore mbi teknikat e robotikes.

Manuali eshte ne gjuhen Italiane.

Permasat e paketimit: 7,00 x 45,10 x 31,10 cm.

Ky produkt eshte i pershtatshem per mosha mbi 8 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: