KAMERA SPORTIVE, 4K ULTRAHD, 16MEGA PIXEL

CM0477

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kamera sportive Ultra HD me rezolucion 16 Mega Pixel 4K Ultra HD

Lidhje Wifi dhe ekran full 2.0" dhe kamera 16MP

Me ngjyra totalisht natyrale dhe fotografi te paharrueshme

Me kameran mund te realizoni fotografi deri ne 30 metra nen uje

Suporton karte memorje deri ne 64GB TF Card

Rrotullim 170 grade te imazhit ne momentin qe aktivizohet ky funksion

Ben foto me nje shkrepje apo disa burst 3 sek 5 sek apo dhe 10 sek

Kapaciteti i Baterise: 900mAh

Rezolucioni i Videos 4K (Ultra-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: