IFC0041

KAMERA 4K ULTRAHD PER SPORT ACTION CAMERA

Leke 15,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kamera per Sport me cilesi 4K Ultra High Definition

Mbrojtesja plastike Hermetike e ben kete kamer rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra thellesi.

- Fale aksesoreve te shute te perfshire ne paketim kjo Kamer mund te vendoset kudo dhe pervec se perdoret gjate aktivitetit Sportiv mund te perdoret dhe si Kamer makine, Aparat Fotografik, Kamera e fshehte etj
- Lente me kend 130 grade
- Lidhje Wireless me Telefonin nepermjet Aplikacionit
- Ekran LCD 2"
- Menuja e disponueshme ne disa gjuhe
- Kameres mund t'i vendoset karte Micro SD per te regjstruar Video, ose Fotografi
- Bateria me kapacitet 1050mAh

** Mund te regjistroj video deri ne 50 minuta
- Lidhje nepermjet fishes Micro USB/HDMI
- Permasat: 5.9 x 2.5 x 4.1 cm.

1 Muaj Garanci.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: