JUM0026

Pishine per Femije Intex Sun Shade

Leke 4,490

Detajet

Te gjithe ne pishine.

Dhurata me e bukur per femijet kete vere eshte super pishina si shtepi.

Material cilesor nga marka e njohur Intex, rezistente dhe anti-alergjike per femijet.

Permasa te medha: 157 x 157 x 122 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: