JUM0025

Pishine per Femije Smiling Duck

Leke 1,990

Detajet

Sezoni i plazhit është ai qe i gezon me se shumti femijet gjate stines se vere.

Pishine per femije Smiling Duck. Ne forme rosaku te verdhe.

E pershtatshme per femije te moshava 1-3 vjec.

Kapaciteti i pishines : 45 litra

Permasat jane 117 x 112 x 69 cm

E lehte per tu zhvendosur dhe per tu fryre.

Qe femijet te argetohen dhe te notojne gjate diteve te nxehta te veres.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: