Kapese Flokesh Shfaq më të madhe

Kapese Flokesh

BIL0145

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kapese Flokesh

Nje kapse dizenjo e vecante per floket

Elegante dhe plot sharm qe ploteson look-un tuaj

Me nje lule te madhe ngjyre roze 

Dukuni plot stil dhe kombinojeni kapsen me veshjen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: