Spile Vintage Shfaq më të madhe

Spile Vintage

BIL0068

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Spile me nje model te vecante vintage.

Spila ka formen e lules dhe ka ne qender nje gure me forme vezak ngjyre portokalli dhe nje lule

Ngjyra e argjendit me nuancat, i japin nje pamje antike spiles

Per zonjat te cilat duan te zbukurojne veshjet e tyre me detaje te cilat bejne diferencen.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: