Set 3 Varese Celesi druri Poop

EP0547

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate treshe.

Varese celesi me emojin e famshem poop.

Material dru i gdhendur.

Personalizohet ne pjesen e pasme me emrat dhe datat qe deshironi.

Permasat:

Maxi poop 80 x 80 mm

Medium poop 55 x 55 mm

Mini poop 40 x 40 mm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: