LF0165

Freskuese me USB

Leke 2,500

Detajet

Mini ventilator per tavoline.

I pajisur me USB per tu pershtatur me laptop dhe pc.

Ngjyra silver, material metalik.

Dhurojani mikut tuaj qe ka shume vape.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: