LF0156

Loja Jenga me kocka

Leke 4,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loja e famshme JENGA vjen ne version unik.

Terhiq kocken pa e rrezuar lojen.

Sfido miqte dhe behu mjeshter i ekuilibrit.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: