Varese celesi druri Zodiak

EP0545

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cila eshte shenja juaj?

Varese celesi prej druri me gdhendjen e shenjes se horoskopit.

Mund te personalizoni varesen e celesit nga te dyja anet:

Njera ane e saj do kete simbolin e zodiakut dhe 

ana tjeter do kete tekstin qe ju deshironi duke perfshire edhe emra apo data.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: