Gota si kavanoza “Marine Time” Shfaq më të madhe

LF0161

Gota si kavanoza “Marine Time”

Leke 500

Detajet

Dhuroni me shume shije per kokteilet verore.

Kavanoz qelqi qe perdoret si gote, me kapak dhe pipez.

Logo e stampuar me imazhin e sirenes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: