Kavanoza per koktejl His & Hers set 2 Shfaq më të madhe

Kavanoza per koktejl His & Hers set 2

LF0160

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata verore per te shijuar kokteile.

Kavanoza qe perdoren si gota.

Set me 2 cope me shkrimet His dhe Her's.

Shijojeni veren ne cift.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: