Syze per Femra me Perla

SY0315

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze me diazjn unik per ata qe duan te jene ndryshe.

Zbukuruar me perla dhe detaje gold.

Xham transparent, me refleks ngjyre shampanje.

Forma e xhamit cat-eye.

Kombinimi shume i pelqyer i ngjyres se zeze dhe gold.

Xham mbrojtes UV400 Protection.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: