EP0542

Mates Kohe prej Rere e personalizuar DH028

Leke 1,490

Detajet

Koha eshte dhurata me e cmuar qe mund ti bejme dikujt.

Mates kohe prej qelqi me dizajn elegant.

Personalizohet me dedikimin, emrin apo daten qe deshironi.

Nje kujtim i bukur ne tavolinen e personit tuaj te dashur.

Permasat: 9,5 x 6 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: