Me shikim të parë Shfaq më të madhe

Me shikim të parë

FNK0201

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky roman është sa kompleks aq edhe bindës për jetën moderne në vetvete:

Karriera, familjet, historitë, humbjet, detyra, detyrimet ndaj të tjerëve, frika e humbjes së kontrollit dhe lëndimi...

Ai është një “përrallë” e giximit për të rriskuar dhe duke humbur kontrollin pikërisht në momentin kur ke një jetë, kur mundësitë të shfaqen si fitore.

Çdo gjë ndryshon për një çast kur përplasjen botët e dy njerëzve të fortë, ku njëri është mjek nga Franca dhe tjetra pronare e një kompanie të suksesshme mode.

A janë ata të zotë mjaftueshëm për tu përballur me atë që do të vijë më pas?

A do ta bëjnë ata një gjë të tillë bashkë apo ndaras?

Botim i 2017. 

471 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: