Nerf Zombie Strike Sidestrike Shfaq më të madhe

Nerf Zombie Strike Sidestrike

SL0335

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf Zombie Strike Sidestrike

Nje blaster i cili mund te shinjestroje deri ne me shume se 10 meter larg

Mban nje pompe uji qe ju e mbushni me uje gati ne gjysem litri dhe ju sherben per te "sulmuar" cdonjerin qe perballet me ju

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 6 vjec

Dimensionet e artikullit jane 23x30x7 cm

Materiali eshte plastik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: