Nerf Soaker Squall Surge

SL0334

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf Soaker Squall Surge

Nje blaster i cili mund te shinjestroje deri ne me shume se 10 meter larg

Mban nje pompe uji qe ju e mbushni me uje deri ne 635 ml dhe ju sherben per te "sulmuar" cdo njerin qe perballet me ju

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 6 vjec

Dimensionet e artikullit jane 6 x 25,5 x 33 cm

Materiali eshte plastik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: