Nerf Nstrike Elite Retaliator

SL0333

Leke 6,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf Nstrike Elite Retaliator

Nje blaster i cili mund te shinjestroje deri ne me shume se 20 meter larg

Mban nje karikator me 12 shigjeta lloje Elite te cilat ju  sherbejne per te "sulmuar" cdonjerin qe perballet me ju

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 8 vjec

Dimensionet e artikullit jane 6,7 x 47,9 x 29,2 cm

Materiali eshte plastik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: