Nerf Soaker Zombie Strike Revenge Infector Shfaq më të madhe

Nerf Soaker Zombie Strike Revenge Infector

SL0332

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf Soaker Zombie Strike Revenge Infector

Nje blaster i cili mund te shinjestroje deri ne me shume se 12 meter larg

Mban nje pompe uji qe ju e mbushni me uje gati ne gjysem litri dhe ju sherben per te "sulmuar" cdonjerin qe perballet me ju

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 6 vjec

Dimensionet e artikullit jane 6,5 x 34,6 x 27,3 cm

Materiali eshte plastik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: