Nerf Soaker Microburst 2 Shfaq më të madhe

Nerf Soaker Microburst 2

SL0331

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf Soaker Microburst 2

Nje blaster i cili mund te shinjestroje nje distance te papercaktuar

Mban nje pompe uji qe ju e mbushni me uje gati ne nje liter e gjysem dhe ju sherben per te "sulmuar" cdonjerin qe perballet me ju

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 6 vjec

Dimensionet e artikullit jane 20 x 4,5 x 17 cm

Materiali eshte plastik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: