Nerf Soaker Zombie Strike Revenge Zombinator Shfaq më të madhe

Nerf Soaker Zombie Strike Revenge Zombinator

SL0330

Leke 4,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf Soaker Zombie Strike Revenge Zombinator

Nje blaster i cili mund te shinjestroje deri ne me shume se 9 meter larg

Mban nje pompe uji qe ju e mbushni me uje gati ne nje liter e gjysem dhe ju sherben per te "sulmuar" cdonjerin qe perballet me ju

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 6 vjec

Dimensionet e artikullit jane 7,3 x 53,3 x 31,8 cm

Materiali eshte plastik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: