Nerf Soaker Zombie Strike Revenge Contaminator Shfaq më të madhe

Nerf Soaker Zombie Strike Revenge Contaminator

SL0329

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf Soaker Zombie Strike Revenge Contaminator

Nje blaster i cili mund te shinjestroje deri ne me shume se 12 meter larg

Mban nje pompe uji qe ju e mbushni me uje gati ne gjysem litri dhe ju sherben per te "sulmuar" cdonjerin qe perballet me ju

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 6 vjec

Dimensionet e artikullit jane 6,4 x 49,8 x 27,3 cm

Materiali eshte plastik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: