Nerf Soaker Scatter Strike Shfaq më të madhe

Nerf Soaker Scatter Strike

SL0327

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf Soaker Scatter Strike

Nje blaster i cili mund te shinjestroje deri ne me shume se 10 meter larg

Mban nje pompe uji qe ju e mbushni me uje gati ne gjysem litri dhe ju sherben per te "sulmuar" cdonjerin qe perballet me ju

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 6 vjec

Dimensionet e artikullit jane 35,3 x 6,7 x 24,2 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: