Nerf N-Strike Elite Modulus ECS10

SL0326

Leke 12,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf N-Strike Elite Modulus ECS10

Nje blaster i fuqishem i cili mund te shenjestroje deri ne me shume se 27 meter larg

Mund te beni 30 kombinime te ndryshme

Per te mbajtur ritmin e goditjeve ju duhet vetem ta terhiqni kembezen dhe te levizni mbajtesin e perparem si porte ne menyre qe te levizni edhe daullen brenda

Karikatori i tij mban 10 pistona gjuajtjeje

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 8 vjec

Dimensionet e artikullit jane 76,3 x 7,5 x 38 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: