Nerf N-Strike Elite Mega Rotofury

SL0324

Leke 8,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nerf N-Strike Elite Mega Rotofury

Nje blaster i fuqishem i cili mund te shenjestroje deri ne me shume se 27 meter larg

Mund te gjuaj deri ne 10 shigjeta pa ndaluar

Per te mbajtur ritmin e goditjeve ju duhet vetem ta terhiqni kembezen dhe te levizni mbajtesin e perparem si porte ne menyre qe te levizni edhe daullen brenda

Materiali eshte plastik dhe i pershtatshem per femije mbi 8 vjec

Madhesia e paketimit eshte 117 x 648 x 305 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: